Hogwarts™ Desktop Kit – LEGO®

SKU: 134029
SAPO ERDHI

5,990 L

🔹Surprizoni çdo adhurues me këtë komplet argëtues LEGO® DOTS Hogwarts™ Desktop Kit (41811), me 4 artikuj dekor për tavolinë, një copë ngjitëse dhe shumë të tjera.

🔹Fëmijët mund ta mbajnë tavolinën e tyre të rregullt në shkollë, ndërkohë që tregojnë pasionin e tyre për dizajnin, kreativitetin dhe dekorimet me temë Harry Potter™ me këtë set organizator.

🔹Përfshin një mbajtëse shënimesh Golden Snitch™, kornizë fotografish me shtesa dekorative, tabaka në formë shalli, kuti sekrete që mbyllet dhe një copë ngjitëse 8×8, plus shumë pllaka dhe frymëzim.

🔹Çdo fëmijë me pasion për artin dhe dizajnin do t’i pëlqejë mundësitë krijuese të këtij grupi. Artikujt aksesorë të tavolinës dhe copëza ngjitëse i lejojnë fëmijët të shprehen pafundësisht.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Jepuni fëmijëve krijues dhe fansave të Harry Potter™ të moshës 8 vjeç e lart mënyra argëtuese për të treguar krenarinë e shtëpisë së tyre në Hogwarts™ dhe për ta mbajtur tavolinën e tyre të rregullt me këtë Komplet Desktopi LEGO® DOTS Hogwarts (41811). I projektuar për montim të shpejtë dhe dekorim të pafund, ky grup i lejon fëmijët të krijojnë dhe eksperimentojnë.

Set tavoline magjike LEGO DOTS
Ky komplet imagjinativ DIY përmban 4 artikuj të ndryshëm dekorimi të dhomës: një mbajtëse shënimesh Golden Snitch™, kornizë fotografish me shtesa dekorative, tabaka në formë shalli dhe një kuti sekrete që mbyllet, plus një copë ngjitëse 8×8 dhe shumë pllaka, duke përfshirë 10 prej 16 pllakatë dekoruara rastësore. Përfshihet gjithashtu frymëzim për të ndihmuar në nxitjen e argëtimit krijues të fëmijëve, plus udhëzime për montimin e 4 artikujve.

Për fëmijët që e duan dizajnin dhe Harry Potter
Kompletet DOTS i njohin fëmijët me gëzimin e lojës LEGO ndërsa bëjnë dhe personalizojnë aksesorët, sepse magjia dhe kontrolli qëndrojnë në imagjinatën e një fëmije. Përmbushni pasionin e një fëmije për artin dhe dizajnin dhe ndihmojini ata të mbajnë një tavolinë të rregullt me kompletin më të mirë të studentëve.

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 8+ Vjeç

NUMRI I PJESËVE
856 Pjesë

DIMENSIONET
15 x 9 cm

LEGO NR
41811

Më shumë

Do të gjeni udhëzime ndërtimi të thjeshta për t’u ndjekur për këtë set LEGO në kuti. Ose mund të hyni në internet dhe të shkarkoni Instructions PLUS, pjesë e aplikacionit LEGO Building Instructions për telefonat inteligjentë dhe tabletët. Ky udhëzues ndërveprues ndërtimi, me mjete të mahnitshme zmadhimi dhe rrotullimi të shikimit, i ndihmon ndërtuesit e rinj të bëhen ndërtues mjeshtër.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.