Ofertë!

Kamera çasti Instax Mini 11 Charcoal Gray – Fujifilm

SKU: 4547410430998
SAPO ERDHI

10,990 L

Kurse 1,500 L

🔹 Kamera kompakte INSTAX Mini 11 nga FujiFilm e cila i lan fotografite ne cast, eshte perditesuar si ne dizajn dhe ne funksionalitet.
🔹 Shkrepni momente te pa harruara edhe ne ambiente te erreta.
🔹 Perdorni opsionin Selfie per te kapur nje foto nga 30 deri 50 cm larg.

 

Ka stok

Gri e errët
Detaje

BRAND
Fujifilm

DIMENSIONS
107.6 mm × 121.2 mm × 67.3 mm

WEIGHT
293 g (without batteries, strap, and film)

Specifikime

Film
FUJIFILM instax mini instant film

Photo Picture Size
62 mm × 46 mm

Lens
2 components, 2 elements, f = 60 mm, 1:12.7

Viewfinder
Real image finder, 0.37×, with target spot

Shooting Range
0.3 m and beyond (use selfie mode for 0.3 m to 0.5 m)

Shutter
Programmed electronic shutter 1/2 to 1/250 sec. Slow synchro for low light

Exposure Control
Automatic, Lv 5.0 to 14.5 (ISO 800)

Film Ejection
Automatic

Film Developing Time
Approx. 90 seconds (varies depending on the ambient temperature)

Flash
Constant firing flash (automatic light adjustment), recycle time: 6.5 seconds or less (when using new batteries), effective flash range: 0.3 to 2.7 m

Power Supply
Two AA-size alkaline batteries (LR6), capacity: approx. 10 instax mini film packs of 10 exposures each

Auto Power Off Time
After 5 minutes

Other
Includes film counter and film pack confirmation window

 

Garancia e Produktit

Garancia: 12 Muaj

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.