Kitara Akustike -Little Tikes

SKU: 127568
SAPO ERDHI

6,490 L

🔹BËHUNI NJË SUPERYLL – I lejon fëmijët të kalojnë në qendër të skenës një kombinim të përsosur të lojës muzikore dhe të pretendojnë të luajnë

🔹LUANI ÇDO KËNGË ME BLUETOOTH – Sinkronizoni me çdo pajisje me Bluetooth për të luajtur muzikën tuaj të preferuar përmes altoparlantit të kitarës

🔹KONTROLLIMI I VOLUMIT – Prindërit mund të kontrollojnë kur është koha për ta ngritur dhe kur është koha për të luajtur butësisht.

🔹KATËR MËNYRAT E LUAJTJES – Luaj me grupin; Luaj falas; Solo Jam; Luaj çdo këngë duke përdorur Bluetooth.

 

Ka stok

Kafe
Detaje

BRAND
Little Tikes

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 3+ Vjeç

GJINIA
Vajzë + Djalë

Bateritë:  3 AA alkaline, e nevojshme, e përfshirë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.