Kukulla Barbie Cutie -Mattel

SKU: 132817
SAPO ERDHI

5,490 L

🔹Me 10 surpriza në 1 paketë, kukullat Barbie Cutie Reveal ofrojnë eksperiencën më të lezetshme me miqtë, kafshët, surpriza dhe argëtim transformues  

🔹Hap paketimin për të gjetur një kotele të butë, prej pelushi me një kukull Barbie brenda! 

🔹Ngrini kokën e kostumit për të zbuluar një kukull Barbie të mundshme me flokë të gjatë, shumëngjyrëshe dhe detaje të fytyrës me shkëlqim

🔹Hapni 4 çantat surprizë për të gjetur rroba dhe aksesorë: një fund super-shkëlqyes, një palë këpucë të lezetshme, krehër sfungjeri, shirit koke me vesh mace dhe mini kotele për kafshë shtëpiake! 

🔹Koka e kostumit kthehet në një shtrat edhe për shoqen e koteles

🔹PĂ«rdorni ujĂ« tĂ« ftohtĂ« me akull pĂ«r tĂ« transformuar fytyrĂ«n e kukullĂ«s Barbie me bojĂ« pĂ«r fytyrĂ«n e kafshĂ«ve dhe pĂ«r tĂ« “hapur dhe mbyllur” sytĂ« e koteles. NdĂ«rrojeni pĂ«rsĂ«ri me ujĂ« tĂ« ngrohtĂ«. PĂ«rsĂ«riteni pĂ«rsĂ«ri dhe pĂ«rsĂ«ri!

🔹Kukullat Barbie Cutie Reveal janë një dhuratë e shkëlqyer për fëmijët 3 deri në 7 vjeç, veçanërisht ata që duan të zbulojnë surpriza të lezetshme!  

 

Ka stok

Detaje

BRAND
Mattel

MOSHA QĂ‹ REKOMANDOHET
Nga 3+ Vjec

DIMENSIONET
11,93 x 1,34 x 11,00 inç

MATERIALI
Plastikë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.