Ofertë!

Mickey & Friends Fire Truck & Station – LEGO®

SKU: 10776

5,490 L

Kurse 1,000 L

🔹Seti  i lezetshëm i lodrave LEGO Disney Mickey & Friends Fire Truck & Station  u jep të rinjve një set argëtues të krijuar për të rritur aftësitë për të luajtur role dhe për të ndërtuar aftësi ndërsa luftojnë zjarret ose pushojnë në stacionin e zjarrfikësve
🔹Një dhuratë e përkryer për fëmijët e moshës 4 vjeç e lart që duan një organizim të lehtë për lojë të mbushur me aksion! Surprizoni një fëmijë me një dhuratë që mëson aftësitë e ndërtimit, rrit imagjinatën dhe argëton për orë të tëra
🔹Ky set i mrekullueshëm ka një stacion zjarri dhe kamion zjarrfikës me bazamente me tulla fillestare, plus 3 minifigura dhe një figurë qeni me veshë dhe bisht të gomuar

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 4+ Vjec

NUMRI I PJESËVE
144 Pjesë

DIMENSIONET
22 cm x 25 cm x 25 cm

LEGO NR
10776

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.