Mikrofon për karaoke me bokse Peppa Pig – OTL

SKU: 5055371624732
SAPO ERDHI

4,990 L

🔹Bëhu një një yll roku me këtë mikrofon karaoke pa tel Peppa Pig!
🔹Luaj melodinë tënde të preferuar dhe këndo kudo që të jesh.
🔹Bëhu gati të organizosh një shfaqje fantastike me argëtim.
🔹Tingull i qartë dhe me cilësi maksimale
🔹Ky mikrofon karaoke 4 në 1 mund të përdoret si mikrofon, boks bluetooth, regjistrues zëri dhe boks.
🔹Paneli poshtë kokës së mikrofonit përmban disa butona me funksione të ndryshme.

Ka stok

Detaje

BRAND
OTL

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 3+ Vjeç

FREKUENCA
00Hz – 10KHz

BATERIA
1200 mAh

OPSIONI REVERB
Echo sound reverberation

FUQIA E BOKS
3W X 2

LIDHJE ME
Bluetooth 5.0

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.