Monopoly Friends

SKU: 131926
SAPO ERDHI

4,790 L

🔹 Bëhuni gati për shumë argëtim me këtë lojë tavoline të Monopoly Friends the TV Series Edition që përmban vende, personazhe dhe fraza të frymëzuara nga seritë legjendare televizive.

🔹Lëvizni nëpër tabelë si Ross, Rachel, Phoebe, Monica, Joey ose Chandler dhe zbuloni momente ikonike të Miqve, si p.sh. pajisja gazmore e gjigantit ose dasma e Monikës dhe Chandler.

🔹Kartat Chance dhe Community Chest quhen kartat Apartament 19 dhe Apartament 20, shtëpitë tani janë filxhanë kafeje dhe hotelet janë divane.

 

 

Ka stok

Detaje

BRAND
Hasbro

DIMENSIONE
16,00 x 14,00 x 5,00 inç

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.