Ninja Training Center – NINJAGO® – LEGO®

SKU: 71764
SAPO ERDHI

4,990 L

🔹Set lojërash interaktive – Fëmijët mund të stërvitin heronjtë e tyre ninja me një rrotullues në Qendrën e Trajnimit të Ninjave LEGO NINJAGO e mbushur plot aksion përmes një sërë sfidash
🔹3 minifigura – Përfshin Zane dhe Jay, të dy me shpata, plus Boa Destructor me shpatën e tij të madhe, që fëmijët të organizojnë beteja që sfidojnë vdekjen
🔹Fëmijët mund të vendosin një ninxha në rrotullues, të tërheqin kordonin dhe të shikojnë ndërsa ninja konkurron në një sërë sfidash, duke përfshirë kërcimin e një pitande gjarpëri.

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 7+ Vjeç

NUMRI I PJESËVE
524 Pjesë

DIMENSIONET
38.2 x 26.2 x 7.1 cm

LEGO NR
71764

Set lojërash interaktive – Fëmijët mund të stërvitin heronjtë e tyre ninja me një rrotullues në Qendrën e Trajnimit të Ninjave LEGO NINJAGO e mbushur plot aksion përmes një sërë sfidash
3 minifigura – Përfshin Zane dhe Jay, të dy me shpata, plus Boa Destructor me shpatën e tij të madhe, që fëmijët të organizojnë beteja që sfidojnë vdekjen
Fëmijët mund të vendosin një ninxha në rrotullues, të tërheqin kordonin dhe të shikojnë ndërsa ninja konkurron në një sërë sfidash, duke përfshirë kërcimin e një pitande gjarpëri.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.