Puzzle 3D Harry Potter Knight Bus -Ravensburger

SKU: 4005556111589

4,490 L

🔹Puzzle e detajuar e Harry Potter
🔹Autobusi trekatësh me pamje autentike ngjyrë vjollce mund të mos ketë ndenjëse gjatë ditës ose shtretër gjatë natës, por për botën Muggle ai ofron një përvojë argëtuese të çuditshme.
🔹Secila nga 216 pjesĂ«t plastike tĂ« cilĂ«sisĂ« sĂ« lartĂ« janĂ« tĂ« formuara pĂ«r t’u pĂ«rshtatur nĂ« mĂ«nyrĂ« tĂ« pĂ«rkryer sĂ« bashku pĂ«r tĂ« krijuar njĂ« model realist tĂ« autobusit tĂ« kalorĂ«sit.
🔹Tani ju mund tĂ« shfaqni me krenari rrugĂ«n tuaj pĂ«r nĂ« botĂ«n e magjisĂ«, siç imagjinohet nga J.K. Rowling nĂ« “Harry Potter dhe i burgosuri i Azkaban”.

Ka stok

Detaje

BRAND
Ravensburger

MOSHA QĂ‹ REKOMANDOHET
Nga 3+  Vjeç

PJESE
216

 

 

Më shumë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.