Shtëpi lojërash – LEGO®

SKU: 10929

8,490 L

🔹Me setin e mrekullueshëm të lojërave të shtëpisë së kukullave LEGO DUPLO 3 në 1, fëmijët e vegjël zhvillojnë aftësitë e tyre të shkëlqyera motorike, sociale dhe emocionale ndërsa ndërtojnë, luajnë, ridizajnojnë dhe luajnë përsëri!
🔹Ndërsa prindërit ndajnë argëtim me role, fëmijët mësojnë për jetën e përditshme, të tilla si gatimi, ushqimi dhe rutinat e gjumit, dhe praktikojnë aftësitë e ndërtimit duke e rindërtuar kompletin në një shtëpi kullë, pastaj përsëri si një shtëpi banimi!
🔹Kjo shtëpi lojrash me kuzhinë, dhomë ndenjeje, banjë dhe një dhomë gjumi është e mbushur me detaje realiste, si një frigorifer hapës, dhe përfshin figura të mamasë, babit, fëmijës, qenit dhe arushit pelushi, plus shumë aksesorë argëtues.

Ka stok

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 2+ Vjec

NUMRI I PJESËVE
129 Pjesë

DIMENSIONET
37.8 cm x 48 cm x 14 cm

LEGO NR
10929

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.