Teleskop për fëmijë – GeoSafari Jr.

SKU: EI-5129-P

6,990 L

🔹Eksploroni jashtë me këtë teleskop pa fokus me zmadhim 9x për një fushë të gjerë shikimi.
🔹Teleskopi përmban 2 okularë shumë të mëdhenj të bërë për t’iu përshtatur fytyrave të vogla për shikim të shpejtë, të lehtë dhe pa zhgënjim çdo herë.
🔹E shkëlqyeshme për të parë nga afër objektet e largëta pa u lodhur sytë.
🔹Projektuar posaçërisht për eksploruesit e rinj me duar të vogla dhe mendje kureshtare. Teleskopi do të ofrojë momente zbulimi dhe një eksperience të vërtetë shkencore.
🔹Inkurajon eksplorimin dhe zbulimin.
🔹Ofron përvojë praktike me një mjet shkencor.
🔹Prezanton mrekullitë e hapësirës.

Ka stok

Detaje

BRAND
GeoSafari Jr.

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 4+  Vjeç

DIMENSIONET
50.2 x 23.1 x 11.1 cm

MATERIALI
Plastikë

PESHA 
0.8 Kilogramë

Më shumë

Zbuloni një eksplorim të mrekullueshëm të hënës nga afër me teleskopin tim e parë GeoSafari Jr.!
Të vegjlit mund të eksplorojnë hënën me këtë teleskop pa fokus, i ndërtuar posaçërisht për duart e vogla dhe mendjet në rritje.
E përkryer për të mësuarit STEM.
Zmadhimi 9x ofron pamje fantastike të hënës, duke e mbajtur të gjerë fushën e shikimit, e cila është thelbësore për të kuptuarit e pamjeve të zmadhuara nga fëmijët e vegjël.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.