Teleskopi folës

SKU: EI-8806

9,290 L

🔹Imazhet e mahnitshme të hapësirës, ​​faktet argëtuese dhe pyetjet e kuizit i emocionojnë fëmijët për sistemin tonë diellor!
🔹Teleskopi përmban 24 imazhe magjepsëse të planetëve, yjeve dhe hapësirës dhe 240 fakte argëtuese dhe pyetje
🔹Imazhe të integruara nga NASA: Teleskopi i parë perfekt, parashkollorët mund të shikojnë imazhe të mahnitshme hapësinore të integruara.
🔹Çdo imazh përfshin 5 fakte dhe 5 pyetje
🔹60 minuta audio në anglisht, spanjisht, frëngjisht dhe gjermanisht
🔹Udhëzues shumëgjuhësh me 16 faqe
🔹Fakte argëtuese dhe pyetje kuizi të shprehura nga Emily Calandrelli, ylli i shfaqjes së Netflix Emily’s Wonder Lab

Ka stok

Detaje

BRAND
GeoSafari Jr.

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 4+  Vjeç

DIMENSIONET
22.8 x 37.8 x 17.7 cm

MATERIALI
Plastikë

PESHA 
0.8 Kilogramë

Më shumë

Eksploroni sistemin diellor dhe mësoni nga 240 fakte dhe pyetje argëtuese rreth hapësirës së jashtme!
Ky version i përditësuar i teleskopit tonë më të shitur GeoSafari Talking (TM) është përvoja më e mirë e shfaqjes dhe tregimit shkencor.
Prezanton konceptet e hapësirës së jashtme dhe objekteve hapësinore.
Nxit lojën me role dhe lojën imagjinative.
Ushtron të mësuarit përmes dëgjimit.
Kërkon 3 bateri AAA

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.