The Crystal King – NINJAGO® – LEGO®

SKU: 71772
SAPO ERDHI

7,990 L

🔹5 minifigura – Përfshin një Lloyd ekskluziv, të paparë më parë, së bashku me The Crystal King, Harumi, Vengestone Guard dhe Vengestone Warrior për të organizuar aksion beteje
🔹Mbreti i Kristalit mund të marrë formën e një Centauri me 4 këmbë, 2 krahë, një grup krahësh, një shpatë të madhe dhe një platformë në gjoks për të mbajtur një minifigurë

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 9+ Vjeç

NUMRI I PJESËVE
722 Pjesë

DIMENSIONET
26 x 30 x 40cm

LEGO NR
71772

5 minifigura – Përfshin një Lloyd ekskluziv, të paparë më parë, së bashku me The Crystal King, Harumi, Vengestone Guard dhe Vengestone Warrior për të organizuar aksion beteje
Mbreti i Kristalit mund të marrë formën e një Centauri me 4 këmbë, 2 krahë, një grup krahësh, një shpatë të madhe dhe një platformë në gjoks për të mbajtur një minifigurë

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.