Uturak, për Fëmijë, Pink – Dolu

SKU: DOLU7252

3,490 L

🔹Lodër Uturak- një mundësi e shkëlqyeshme për fëmijët më të vegjël që duan të mësojnë se si të përdorin një tualet të vërtetë si të rritur.

🔹Uturaku vjen së bashku me një mbajtës të letrës higjienike në anën e tualetit (letra nuk është e përfshirë). Në pjesën e sipërme të tualetit ka një njësi të rrjedhshme që prodhon të njëjtin tingull sikur të shkarkimit të ujit.

🔹Edukative
🔹Montim i lehtë
🔹Me mbajtës letre (letër higjienike e përfshirë)
🔹Efekt i tingullit “Flush”
🔹Material shumë i fortë
🔹Me forma të rrumbullakëta pa skaje të mprehta
🔹I përshtatshëm për fëmijë nga 18 muaj
🔹Bërë nga plastikë me cilësi të lartë

Ka stok

Rozë e hapur
Detaje

BRAND
Dolu

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 18+ Muajsh

DIMENSIONET
38 x 39 x 28 cm

Dolu NR
7252

Më shumë

TINGËR REAL FLUSH – Një veçori tjetër emocionuese është tingulli i vërtetë që ndizet vetëm me shtypjen e një butoni. Fëmijëve u pëlqen tingulli i këtij flush dhe kjo e bën shumë të lehtë stërvitjen.

ENË E HEQSHME  – Për pastrim të lehtë. Mënyrën më e mirë e mundshme për t’i mësuar fëmijës tuaj se si të përdorë tualetin.

 

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.