X-1 Ninja Charger – NINJAGO® – LEGO®

SKU: 71737
SAPO ERDHI

7,490 L

🔹Përfshin 3 minifigura: Kai dhe 2 Nindroid. Armët përfshijnë Techno-Blade të tejdukshme, shpatën Nindroid, shtizën me sëpatë, paketën jet dhe 2 shpata
🔹X-1 Ninja Charger përmban raketa me lëvizje të dyfishta lazer, hapësirë motori rrotullues 360 gradë me gjuajtës të dyfishtë, kapëse për Techno-Blade dhe kapuç hapës

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 8+ Vjeç

NUMRI I PJESËVE
599 Pjesë

DIMENSIONET
48 x 28.2 x 6.1 cm

LEGO NR
71737

Përfshin 3 minifigura: Kai dhe 2 Nindroid. Armët përfshijnë Techno-Blade të tejdukshme, shpatën Nindroid, shtizën me sëpatë, paketën jet dhe 2 shpata
X-1 Ninja Charger përmban raketa me lëvizje të dyfishta lazer, hapësirë motori rrotullues 360 gradë me gjuajtës të dyfishtë, kapëse për Techno-Blade dhe kapuç hapës

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.