Ofertë!

Xhup me kapuç me lule – C&A

SKU: N/A
BEST DEALS

1,990 L

Kurse 2,000 L

🔹Prej pëlhure të lëmuar me kapuç dhe me xhepa anash
🔹Dizajni:Me model lulesh
🔹Zinxhir me mbrojtje nga shtrëngimi i mjekrës
🔹Kujdesi :Lani në një cikël të butë në 30°

Zgjidh nga mundësit më poshtë:
Masa
Blu
Detaje

BRAND
C&A

MODELI
Xhup

NGJYRA
Blu

MATERIALI
100% Poliestër

Më shumë
Poliestër i ricikluar
Bërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara
Ruan burimet dhe redukton mbetjet

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.