Zjarrfikëse – LEGO®

SKU: 60282

8,490 L

🔹Fëmijët mund të luajnë histori nga seria televizive e njohur LEGO City Adventures me grupin e lojërave LEGO City Fire Command Unit, me automjete realiste dhe personazhe argëtues nga shfaqje televizive
🔹Ky set ka një kamion zjarrfikës lodër të lezetshëm me mbledhës qershie, një ambient laboratori shkencor me flakë LEGO që grumbullohen, plus personazhet LEGO City, roboti zjarrfikës, Toastie, Bob dhe Feldman
🔹Fëmijët mund të ngrenë lart mbledhësin e qershive të kamionit të zjarrit, të qëllojnë elementë uji nga roboti zjarrfikës Toastie për të shuar flakët LEGO dhe të luajnë histori me personazhe argëtues të LEGO City TV

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 6+ Vjec

NUMRI I PJESËVE
380 Pjesë

DIMENSIONET
48 cm x 28.2 cm x 6 cm

LEGO NR
60282

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.