Ferrari 488 GTE “AF Corse #51”- LEGO®

SKU: 42125

24,490 L

🔹Zhytuni në botën emocionuese të garave të qëndrueshmërisë, duke krijuar versionin tuaj LEGO Technic të makinës ikonike të garave Ferrari 488 GTE
🔹Karakteristikat autentike përfshijnë amortizatorët e përparmë dhe të pasmë, dyert hapëse, një motor V8 me pistona dhe timon funksional
🔹Me stikera garash origjinale dhe një skemë ngjyrash besnike, LEGO Technic Ferrari 488 GTE “AF Corse #51″mdo të zërë vend në shtëpinë ose zyrën e çdo adhuruesi

Ka stok

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 18+ Vjec

NUMRI I PJESËVE
1684 Pjesë

DIMENSIONET
48 cm x 37.8 cm x 11.2 cm

LEGO NR
42125

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.