Kukulla Alive Siena- Hasbro

SKU: 128244
SAPO ERDHI

4,790 L

🔹Kukull me 20 tinguj: Kukulla  Siena Sparkle zbulon shkëlqimin e saj të veçantë me ngjyra ndërsa pretendoni se e ushqeni ose shtypni butonin e saj të luleve.

🔹Fëmijët e moshës 3 vjeç e lart mund të zbulojnë se ku do të shkëlqejë më pas, ndërsa luan pije nga filxhani i tij i ndezur ose pretendon të hajë picën e tij të ndezur me tingujt e ushqimit

🔹Ajo shkëlqen më shumë duke e ushqyer : kjo lodër interaktive Baby Alive lëshon zhurma magjike vezulluese dhe ndizet me ushqimin e lojës, nga goja e saj, tek krahët, tek barku i saj.

🔹Me krahë të tejdukshëm vezullues, Siena Sparkle ka pamjen e saj fantastike. Ajo gjithashtu ka shenja unike në faqe dhe gëzof të rrënjosur ngjyrë vjollce që fëmijët mund t’i lajnë me krehërin e saj.

 

 

Ka stok

Detaje

BRAND
Hasbro

DIMENSIONE
4.60 x 11.10 x 14.00 Inches

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.