Kukulla High Karma Nichols – Rainbow High

SKU: 126845
SAPO ERDHI

4,990 L

🔹Karma Nichols ka një dizajn unik dhe është i veshur me neon nga koka te këmbët. Ajo ka tipare të mrekullueshme, të detajuara dhe flokë të bukur. Mblidhni Ylberin e të gjitha kukullave të mrekullueshme të modës me Rainbow High
🔹Karma vjen me 2 veshje tĂ« plota pĂ«r t’u kombinuar dhe pĂ«r t’u kombinuar pĂ«r pamje tĂ« guximshme dhe tĂ« shkĂ«lqyera. Karma ka njĂ« stil trendi dhe Ă«shtĂ« gati tĂ« lĂ«rĂ« shenjĂ«n e saj. Vishni atĂ« me dy bluzat e saj, dy funde, xhaketĂ« rrjetĂ«, 2 palĂ« taka nĂ« modĂ« dhe mĂ« shumĂ«.

Ka stok

Detaje

BRAND
Rainbow High

MOSHA QĂ‹ REKOMANDOHET
Nga 6+ Vjec

DIMENSIONET
7.6 x 30.48 x 35.56 cm.

MATERIALI
Plastikë

Më shumë

SHIKO NË YOUTUBE & NETFLIX: Shikoni episodet e reja të serialit të animuar në YouTube

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.