Kukulla Pirouetta

SKU: 126303

3,490 L

🔹Me sy të mëdhenj e të shkëlqyeshëm, flokë të bukur luleshtrydhe dhe një kokë të adhurueshme që dridhet me çdo lëvizje
🔹Me 2 aksesorë
🔹Këpucët e saj të baletit me shkëlqim prej ari mund të hiqen së bashku me rrobat e saj të ndërrueshme.

S’ka stok

Detaje

BRAND
KindiKids

MOSHA QĂ‹ REKOMANDOHET
Nga 3+ Vjec

DIMENSIONET
‎14.1 x 10.11 x 25.3 cm

MATERIALI
Plastikë + Rrobë + Nejlon

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.