Një ditë në shkollë – LEGO®

SKU: 60329

8,490 L

🔹Set lojërash me temën e shkollës LEGO City për fëmijët e moshës 6+ – Kompleti i lodrave LEGO City School Day është i mbushur me detaje për lojëra imagjinative
🔹Të gjithë fëmijët duhet të ndërtojnë një ndërtesë shkolle me 2 nivele me oborrin e shkollës, autobusin e shkollës, stacionin e autobusit, biçikletën dhe 7 minifigura, duke përfshirë 2 personazhe të LEGO City, plus një figurë ketri
🔹Shkolla ka 2 klasa të mbushura me pajisje lodrash për lojëra imagjinative, duke përfshirë një djegës Bunsen, skelet anatomik, tavolina, dërrasë e zezë, kitarë, bateri dhe mikrofon.

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 6+ Vjec

NUMRI I PJESËVE
433 Pjesë

DIMENSIONET
35.4 cm x 37.8 cm x 7 cm

LEGO NR
60329

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.