Rrota Ferris – LEGO®

SKU: 31119

12,490 L

🔹Ndërtoni një rrotë Ferris me gondola shumëngjyrëshe dhe një manivelë që e bën atë të rrotullohet vërtet
🔹Përfshin një operator udhëtimi, shitës akulloresh, 4 fëmijë dhe 4 të rritur, plus mbi 2000 elementë argëtues LEGO si kone akulloreje, tullumbace, gjevrek dhe më shumë

 

Ka stok

Detaje

BRAND
Lego

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 9+ Vjec

NUMRI I PJESËVE
1002 Pjesë

DIMENSIONET
35.5 cm x 53.3 cm x 58.4 cm

LEGO NR
31119

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.