Set për të porsalindur me 6 pjesë – GEM LOOK

SKU: N/A

6,490 L

🔹Në paketim përfshihet body, gushore , çorape, tutë, bluzë, kapuç
🔹100% produkte organike të pastra të certifikuara
🔹Më të butë dhe më të qëndrueshëm se pambuku konvencional.
🔹Nuk ka kimikate të ashpra ose ngjyra.
🔹Natyrisht hipoalergjik, i butë për lëkurë të ndjeshme.
🔹Dizajne unike të bukura

Zgjidh nga mundësit më poshtë:
Masa
E bardhë
Detaje

BRAND
GEM LOOK Melbourn Australia

MODELI
Set për të porsalindur

NGJYRA
E Bardhè

MATERIALI
100% Pambuk Organik

DETAJE
Figurë me elefant

Informacion mbi Paketimin

1 Body
1 Gushore
1 Çorape
1 Tutë
1 Bluzë
1 Kapuç

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.