Seti i bizhuterive Barbie – Dede

SKU: DEDE-03182-1
SAPO ERDHI

2,590 L

🔹Krijimi i dizajnit tuaj është argëtues dhe i lehtë!

🔹Litar me 3 ngjyra të ndryshme

🔹Luaj vetëm ose me miqtë dhe argëtohu me orë të pafundme!

Ka stok

Blu e hapur
Lejla
Rozë e hapur
Detaje

BRAND
Dede

MOSHA QË REKOMANDOHET
Nga 3+ Vjeç

GJINIA
Vajzë

Dede NR

03182

 

 

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Vetëm klientët e loguar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.